Spaní v Jungle aréně

Tisk Email

 

       Strávili jste někdy noc v džungli?
I když kladná odpověď je málo pravděpodobná, na děti ze tříd 4.A a 4.B 3.ZŠ v Mostě se štěstí usmálo. Samozřejmě se nejednalo o skutečnou džungli, alternativou se nám stala mostecká Jungle aréna. 
     V pátek 28.2.2020 se v podvečerních hodinách sešly před Jungle arénou natěšené děti, aby vyměnily pohodlí svých domácích postýlek za dobrodružnou noc ve spacím pytli v herním prostoru. Samotnému spánku předcházela zhruba čtyřhodinová "honba džunglí" - trampolíny, prolézačky, klouzačky, skákací hrady, jízdy na autíčkách, střelba míčků, honěná  i schovávaná...Rudé tváře, upocená trička a šťastný obličej se staly symbolem tohoto večera.
     Některé děti po této náročné "výpravě džunglí" usnuly, jakoby se jim vybily baterie. Jiným dětem zase naopak zdroj energie neubýval?. Nicméně v brzkých ranních hodinách už opět všichni dychtili si večerní řádění zopakovat a kupodivu nám na to zbyl čas (a přitom jsme zvládli sbalit spací pytle, vykonat hygienu i se dobře nasnídat).
    O dostatek zásob na doplnění energie se rodiče řádně postarali, zejména maminky mladých hokejistů ( napekly k snídani výborné pečivo) - DĚKUJEME!
Velké poděkování za zdařilé uskutečnění akce patří též maminkám Janě Němečkové a Lucii Sedlákové, které dobrovolně zastoupily třídní paní učitelku 4.A Lucii Kaftanovou, která bohužel náhle onemocněla a nemohla být s námi - paní učitelce přejeme brzké uzdravení. 
     Sobotní osmá hodina ranní znamenala návrat  dětí do náruče svých rodičů. Snad dětem zůstanou hezké vzpomínky a třeba v příštím školním roce si je opět oživíme?.
                             
                                                                                                                                                                                                             Mgr. Kateřina Kalibová ( třídní učitelka 4.B)

Stiskněte Enter
Stiskněte Enter