Florbalisté 3. ZŠ třikrát na stupních vítězů

Florbalisté 3. ZŠ třikrát na stupních vítězů

Tisk Email

 

     V listopadu a v prosinci 2021 se florbalisté z naší školy zúčastnili 3 turnajů, které pořádalo SVČ MOST.

Nejprve se 19.11.odehrál turnaj mostecké divize mladších žáků. Hráči 3. ZŠ Most vyhráli svojí skupinu, ale pak v semifinále nestačili na družstvo 14. ZŠ Most. V utkání o 3. místo porazili Gymnázium Most a obsadili tak 3. místo v mostecké divizi. Dne 23.11. proběhl turnaj mostecké divize starších žáků. Tým naší školy odehrál 5 zápasů s bilancí 3 vítězství – 1 remíza – 1 porážka. Tyto výsledky znamenaly konečné 2. místo a postup do okresního kola. Turnaj okresního kola se uskutečnil 10.12. 2021 ve sportovní hale ve Velebudicích. Zde naši hráči nejprve zvládli vítězně ( 2-1 ) odvetu s týmem 4. ZŠ. Ve finále už se jim tolik nedařilo a podlehli Sportovní škole Litvínov. Výsledkem snažení našich hráčů je tedy 2. místo v okrese Most!

 

Sestava mladších žáků – Adam Bertl, Richard Sedlák, Tomáš Slabý, Jakub Domin, Jára Kožíšek, Tomáš Holý, David Ivica, Martin Hošek,

 

Sestava starších žáků – Daniel Novotný, Jára Pátek, Marek Peroutka, Daniel Podkul, Adam Stríž, Tobias Studnička, David Šulc, Ondra Valnoha, Daniel Břenda, Lukáš Dostál

 

Jiří Ceral, vedoucí kroužku florbalu při 3. ZŠ Most

 

 

Foto zde: 

 

 


Stiskněte Enter
Stiskněte Enter