Školní kemp 16.-20.8.

Školní kemp 16.-20.8.

Tisk Email

 

1. Den

Po ranním otestování dětí jsme si zahráli v tělocvičně seznamovací a sportovní hry. Poté jsme si vyrobili deníčky, do kterých budeme každý den zaznamenávat naše akce a výlety. Následovala svačinka a práce s mapou. Po dobrém obědě v restauraci jsme procházkou dorazili k děkanskému kostelu na dětské prolézačky.

 2. Den

Dnes nás ráno po příchodu do kempu čekala rozcvička. Petruška ,která má dneska svátek se ujala rozcvičky, kterou zná z házené. Poté byla vybíjená na kapitány a vysvětlení pravidel hry. To děti nadchlo. Dále následovala svačinka. Po svačině byla tajenka, ve které byly otázky z včerejšího výletu ke kostelu. Děti byly šikovné a natěšené. Odměnou je vždy nějaká sladkost. Pak volné sportovní hry na hřišti. Dále jako každý den byl oběd v restauraci. A po obědě slíbený FUNPARK na Šibeníku. Tam si děti nesly sebou i odpolední svačinu. Děti si to pěkně užily.

3. Den

Středa, třetí den naše kempu. Děti se těší čím dál víc a my jsme za to rády. Některé děti jsou po včerejším Fun Parku unavené, přesto nás dneska všechny mile překvapily a nachodily 8 km k mosteckému jezeru a zpět. Jako každé ráno si udělaly děti deníček, vzala se svačina k jezeru a hurá ven. U jezera jsme dětem řekli historii a něco o jezeře. Děti si chvíli zasportovaly na dětském hřišti a u jezera si vybraly kamínky na namalování, které pak roznesou po městě jako putovní. Odměnou dneska byla pizza k obědu ve škole. Po obědě chvilka odpočinku u společenských vědomostních her a hurá na vybíjenou, která je včera nadchla. Před svačinou bylo malování kamínků, které je opravdu moc bavilo. Po odpolední svačině odcházely děti domů. Myslíme si, že se dnešní den zase povedl.

 

4- Den

Je čtvrtý den našeho letního kempu, strašně rychle nám to utíká a my bychom toho chtěli ještě tolik stihnout. Ráno jsme si napsali deníček, rozhýbali jsme se v tělocvičně ve formě her - Mrazík, Mrkvičky a zahradníci. Největší úspěch měla vybíjená na kapitány, která nesměla ani dneska chybět. Pak nás čekal kvíz a orientace v mapě. Děti jsou šikovné, práce s mapou je baví. Nasvačili jsme se a vydali jsme se směr Oblastní muzeum Most. Ale nejprve jsme si do batůžků nandali kamínky, které jsme včera malovali. U muzea nás přivítala paní průvodkyně a zavedla nás do muzea. První byla expozice Ptáci a stavění hnízda, pak Nejstarší stromy. Děti si pak namalovaly svého ptáčka a měly si ho i pojmenovat. Asi nejzajímavější a nejkrásnější byla výstava obrazů ve 3D. Tuto výstavu doporučujeme i rodičům, tu musíte vidět na vlastní oči, nádherné. Z muzea jsme dnes šli na oběd do restaurace U Švejka, kde nás čekal výborný řízek a brambor. Po obědě jsme se vydali směrem ke škole, kde cestou děti roznášely kamínky na výměnu. Moc se jim to líbilo a zvědavost byla veliká, kam se asi až dostanou. Po odpolední svačince - horalka a jablko - bylo sportovní odpoledne na hřišti. Byl to opět skvělý den.

5. Den

Je pátek, pátý den našeho letního kempu. Je to poslední den plný dalších zážitků, ale i bohužel loučení. Dnes jsme ráno dopsali deníčky, nadepsali si pamětní listy, které jsme dětem nechali zafoliovat na památku. Děti stříhaly fotky na společné tablo, které vystavíme u vstupní haly do školy. Před svačinou si zahrály děti opět jejich oblíbenou vybíjenou, tentokrát venku a na vítěze se sladkou odměnou. Po svačině jsme odešli všichni do Lazer Arény - Sportovka. Děti byly natěšené a nadšené, moc se jim to líbilo. Tady se poznalo, jak se děti učí nejen vyhrávat, ale přijmout i prohru a hrát ve společném týmu. V restauraci na děti čekal oběd. Po návratu do školy děti dodělaly tablo a začalo hodnocení a předávání dárečků, pamětního listu a loučení.

Myslíme si, že letní kemp se líbil a splnil očekávání, děti se hodně naučily a přiučily i jiným zkušenostem. Bylo to náročné, ale i úžasné. Tak snad příště AHOOOOOOOOJ.

Foto 1 den zde:

Foto 2 den zde:

Foto 3 den zde:

Foto 4 den zde:

Foto 5 den zde:


Stiskněte Enter
Stiskněte Enter