Září ve školní družině

Září ve školní družině

Tisk Email

 

Je tady nový školní rok a družinka je opět připravena a natěšena na družinové akce, malování, zdobení a sportování.

Plavání  - chodíme do našeho školního bazénu pod vedením p.vychovatelky Veselé a pana plavčíka pana Veselého. Učíme se nebát se vody, potápíme se a hrajeme různé soutěživé hry.

Foto zde :

Návštěva městské knihovny – do knihovny chodíme pravidelně a moc se nám to líbí. Velké děti si už umí najít svou oblíbenou knihu a křesílko, kde si v pohodě čtou.

Malé děti vždy mají připravený program od paní Jílkové. S paní Jílkovou máme už dlouholetou spolupráci a jsme na to pyšni. Moc paní Jílkové děkujeme za krásný program, který se letos jmenoval – Kamil.

Foto zde:

ZUŠ Moskevská  - často navštěvujeme ZUŠ , kde je výstava prací dětí . Některé naše děti si tam našly svou práci. Vždy se nám výstava líbí a spolupráce se ZUŠ je již dlouholetá. Rádi se sem vracíme.

Foto zde :

Co víš o svém městě? – Soutěž, která se u nás ve školní družině již traduje. Děti tak poznávají své znalosti o svém městě. Vždy je pak pěkně odměníme sladkou odměnou a pochvalou.

Foto zde :

Vybíjená, kopaná, basketbal – veškeré tyto sporty děti trénují na naší terase, školním hřišti a při nepříznivém počasí v tělocvičně.

 

Šprtec – každý čtvrtek máme již několik let kroužek, který vede pan Hasil. Šprtec je velmi oblíbený a děti se na něj těší. 

Foto zde:

                                                                                           Napsala I. Veselá


Stiskněte Enter
Stiskněte Enter