Doplňující informace k uzavření školy

Doplňující informace k uzavření školy

Tisk Email

 

     Vážení rodiče,

dovolte, abych Vám sdělil několik informací k organizaci provozu školy a zabezpečení vzdělávání Vašich dětí v průběhu zákazu jejich vstupu do školy od 11.3.

S ohledem na snížení dopadu jejich nepřítomnosti ve škole jim chceme částečně nahradit výpadek výuky prostřednictvím elektronických médií formou zadáváni jednoduchých úkolů a možnosti samostudia látky stěžejních předmětů zadávané vyučujícími.

Předpokladem je funkční elektronická komunikace. Proto Vás budou do pátku 13.3. kontaktovat třídní učitelé prostřednictvím e-mailu, který jste nahlásili. V případě že již uvedený email není funkční nebo email nedostanete, kontaktujte třídního učitele pomocí vašeho funkčního emailu.

V případě, že nemáte vlastní email, požádejte někoho ve svém blízkém okolí o umožnění spojení se školou.

Nadále by komunikace ohledně přípravy Vašich dětí probíhala prostřednictvím emailů.

Učebnice zapomenuté ve škole

Pokud Vaše dítě zapomnělo některé učebnice ve škole, můžete si je vyzvednou Po – Pá v době od 8:00 do 12:00 hod.

Žádost o ošetřovné při péči o děti do 10 let z důvodu uzavření školy

„Žádost o ošetřovné při péči o děti do 10 let z důvodu uzavření školy“ může škola potvrdit (na základě sdělení OSSZ v Mostě) až 31.3.2020. V případě dotazů ohledně této žádosti kontaktujte, prosím Vás, OSSZ v Mostě.

Od 11.3.2020 bude škola vystavovat od 8.00 do 12.00 hod zákonným zástupcům pouze potvrzení, že je škola uzavřena (ne žádost).

Osobní jednání ve škole prosím omezte na dobu mezi Po – Pá 8:00 – 12:00.


Stiskněte Enter
Stiskněte Enter