Aktuální informace k lyžařskému výcviku.

Aktuální informace k lyžařskému výcviku.

Lyžařský kurz Skiareál Benecko

Termín: 26.-31.1.2020

Odjezd: 26.1.2020 (neděle) v 8 hodin od nákupního centra Sport (pod školou), sraz v 7.40

Návrat: 31.1.2020 (pátek) na stejné místo v cca 12 - 13 hodin ( bude upřesněno ) Ubytování: Hotel TOP Benecko (http://www.top.profamily.cz/ Výcvik: ve Ski areálu Benecko (http://www.benecko.info/zima/ ) – výcvik vedou školení instruktoři, děti budou rozděleny dle dovedností

Cena obsahuje:- Dopravu tam a zpět, plnou penzi, ubytování, pitný režim, školené instruktory a zdravotnický dozor a skipas na 5 dnů (platí v celém lyžařském areálu)

Doporučené vybavení: sjezdové či snowboardové vybavení pokud budou mít vlastní, lyžařskou helmu (povinná), brýle, pátéřák (pokud má), teplé lyžařské oblečení nejlépe dvoje pro případ promočení, dvoje lyžařské rukavice (nutné), čepice, svetr, mikina, spodní oblečení pod lyžařské oblečení, oblečení pro pobyt v penzionu, spodní prádlo, pyžamo, věci osobní hygieny, přezůvky, drobné hry pro osobní volno

Všichni musí mít do odjezdu odevzdané: kopii průkazky pojištěnce, prohlášení o bezinfekčnosti a lécích, souhlasy a plnou moc Kontakt : Mgr. Emingerová – 605352424 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – vedoucí kurzu

Lyžařský výcvik - informace

    Vážení rodiče, blíží se čas odjezdu na lyžařský kurz, proto je potřeba dokončit veškeré úkony s tímto spojené. Dodržujte, prosím, důsledně všechny pokyny.

 

1.Zaplaťte v hotovosti částku 1970,-Kč za pětidenní skipas ( 1270,-Kč), vratnou zálohu na skipas (100,-Kč – bude vrácena po návratu) a dopravu ( 600,-Kč).

Peníze – nejlépe přesnou částku – vybírá Mgr. Emingerová, pokud ji přinese dítě – dostane příjmový doklad a zápis do ŽK, že zaplatilo. Může přinést i rodič – v tom případě mě kontaktujte na 605352424 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvíme si termín. Tuto částku je nutné zaplatit do 17.1.2020.

Jak jsem slíbila, zajistila jsem možnost zapůjčení kompletního vybavení včetně helmy na celý pobyt za cenu 600,-. Pokud máte zájem, navyšte o tuto částku platbu v hotovosti – tedy 1970,- + 600,- = 2570,-

 

2.Připomínám zaplacení 2 100,-Kč za pobyt a stravování na účet školy 3333390207/0100 do 20.12.2019. Variabilní symboly jste obdrželi na letáčku o platbě.

 

3. Dodejte veškeré doklady a vyplněné formuláře do 17.1.2020 Mgr. Sochorové A. (TU 5.A) Jedná se o - kopii průkazky zdravotní pojišťovny

- Potvrzení o bezinfekčnosti

- Potvrzení o zdravotní způsobilosti (vydá dětský lékař – platnost 2 roky)

- Plná moc o případném ošetření vašeho dítěte

- Souhlasy rodičů

 

                                              V přílohách máte formuláře, pokud byste je ztratili.

                                                   S pozdravem Mgr. Emingerová, vedoucí kurzu

Informace pro rodiče vycházejících žáků

Vážení rodiče,

Ve dnech 3. – 4. 11. 2019 probíhá ve sportovní hale regionální veletrh středního vzdělávání SOKRATES. Vycházející žáci ho navštíví v pondělí dopoledne v rámci vyučování, ale doporučuji, abyste se zašli podívat i vy se svými dětmi – v neděli od 12 – 17 hodin.

Dále bych vás ráda upozornila, abyste sledovali na webových stránkách středních škol a učilišť termíny dnů otevřených dveří, které v listopadu začínají a školy si obešli, abyste si udělali lepší představu o podmínkách vzdělávání na jednotlivých školách. Žáci mohou navštívit dny otevřených dveří i v dopoledních hodinách, do ŽK jim napište omluvenku s názvem školy, kterou navštívili.

V týdnu od 21. – 25.10.2019 obdrží všichni vycházející žáci brožury s informacemi o školách a oborech středního vzdělávání v okrese Most a v Ústeckém kraji.

                                                              Mgr. Emingerová Andrea, kariérní poradkyně

Informace pro strávníky

Vážení rodiče , vážení strávníci

 

Od 20.06.2019 již nebude možné odhlásit obědy!!!!!!

Dojde ke stop stavu stravného, z důvodu vyúčtování přeplatků stravného.

Žádám vás tímto pozastavení platby stravného v tomto měsíci, pokud máte stravné zaplacené do konce tohoto měsíce.

Další platbu proveďte od poloviny měsíce srpna na další školní rok.

 

Děkuji

Michal Burda

Vedoucí školní jídelny

Informace pro rodiče a strávníky

Vážení rodiče a strávníci,

Bohužel v úterý 14.05.2019 došlo k poruše jídelního systému, čímž došlo pravděpodobně

ke změnám v objednávkách obědů.

Žádám Vás tímto o zkontrolování a popřípadě o opravu na objednávkovém boxu nebo přes internet.

Omlouvám se za vzniklé potíže a děkuji za pochopení.

 

Michal Burda

Vedoucí školní jídelny

Stiskněte Enter
Stiskněte Enter